Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Vga vásárlá...

Tudnátok segíteni? Vga vásárlás előtt vagyok (többi lent)

Figyelt kérdés
SAPPHIRE ATI RADEON PCX R9 270X 2GB DDR5 OC 54k ért megéri megvenni vagy tudnátok ebben az árba jobbat mondani?

2014. ápr. 17. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ebben az árban ez a leg reálisabb ár/érték teljesítményű kártya
2014. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Ebben az árban nem nagyon van jobb.

Nekem 3 hete van R9 270x Toxic-om és mit ne mondjak nagyon állat.Mind a hangja(nagy terhelés alatt is csendes) mind a teljesítménye.

Elég annyi sztem hogy a BF 4-et stabil 80 fps-el nyomom maxon.

Jó kártya.

2014. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen stabil 80 fps? azáért ne hazudj mikor a gtx 770 nem tartja full stabil 70 fps-en a játékot. vagy te 1280x1024 ben játszól? mert az nem max... ha nem a full hd -az . mindenki tisztában van a videó kártya tudásával de azért nem kell olyant állítani ami nem igaz. még hogy 80 fix fps full hd -ban maxon multiban hahah
2014. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Multi-ról nem beszéltem.

Főleg hogy nem vettem meg a játékot hanem tört verzióval játszom esélyem sincs rá hogy multizzak.

Sima kampányt nyomom és 1920x1080 ultrán kivéve a "shadow"-ot húztam le high-ra mert az sztem teljesen felesleges és csak eszi a VGA-t + az AA van 2x-en.

Bőven kipörgeti a játékot ez a VGA nagyobb erőlködés nélkül.

2014. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na így már hihetőbb de akkor sem full maxon tolod ha már butítottad a grafot.
2014. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!