Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekted is lefagy a Mirror's...

Nekted is lefagy a Mirror's Edge a PhysX miatt?

Figyelt kérdés
Valakinek még van ilyen problémája a játékkal? Csak akkor fagy le ha bekapcsolom a PhysX-t.A játék nem eredeti. Ha eredeti lenne akkor ez a probléma elmúlna? Mert csak akkor veszem meg.
2009. dec. 21. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok

Ha van rá 4000ft od és meg is veszed akkor minden tiszteletem a tiéd végre egy becsületes ember aki meg veszi a dolgokat nem pedig lopja.

2010. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Megvettem és hibátlan. Sokkal jobb érzés hogy egy eredetim van :)
2010. jan. 17. 11:15
 13/16 anonim ***** válasza:
sztem csak külön kellett volna telepítened egy physx-et mer talán pont olyan telepítőd volt amibe nem volt benne szal sztem hülyeség volt megvenned
2010. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt hülyeség. Nagyon jó érzés hogy a kezembe vehetek egy eredeti Mirror's Edge dvd-t. Mivel a kedvencem. :)
2010. júl. 25. 13:34
 15/16 anonim ***** válasza:
ja abban az esetben valóban nem volt hülyeség de én pl nem szoktam kiadni semmiér pénzt kivéve gép na arra költök mindíg újabb és újabb vga meg proci meg stb...
2010. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én is inkább a gépemre adok ki pénz. Most épp 60ezret költöttem rá. :)
2010. júl. 25. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!