Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy valakit...

Volt már olyan hogy valakit véletlenül felhívtál telefonon?

Figyelt kérdés

Létezik egyàltalàn ilyen? Mert van egy ismerősöm akinek iphone 4s-e van, és nemrég felhívott engem, de nem tudtam felvenni. Visszahívtam, de ő nem is tudta hogy felhívott engem, bocsànatot kért...


Ez hogy lehetséges? Nem úgy van, hogy minden telefon lezàrja magàt (vagy esetleg még biztonsàgi kód is van), ha nem hasznàljàk??


Ràadàsul az illető személlyel 2 hete beszéltem koràbban telefonon, szóval még csak a hívàslistàjàban sem lehetek benne mostanàban. Ràadàsul a névjegyzékébe is hàtul vagyok elmentve.


Akkor ha valahogy 'véletlenül" is (habàr màr ezt sem értem hogy hogy lehetséges), elnyomódott a telefon vagy valami, hogy lehet, hogy pont

engem hívott fel??


Valakivel történt màr hasonló? :O Nem fura ez?!


2014. ápr. 14. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet nem volt neki beállítva az automatikus zár.


Sem mi emberek, sem az iphone nem tökéletes.

2014. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Én nem, de engem hívott már ismerősöm véletlenül, többször is. A zsebében volt a készülék, és miközben füvet nyírt a kertjében, vagy háromszor "felhívott" annak ellenére, hogy automatikus billentyűzár van a készülékén. Ő sem beszélt velem azt megelőzően napok óta.

Mint kiderült, ha bizonyos billentyűkombinációk egyszerre nyomódnak be, akkor tesz ilyet a teló.

Régebbi készülékem, a billentyűzár ellenére, az övre csíptetett tartóban, többször is kikapcsolódott például, pakolászás közben. Pedig elvileg bekapcsolt billentyűzárral ezt nem szabadott volna tennie...

2014. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!