Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok?

Milyen laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tehát amire kellene: netezés, filmezés(online is), játszás(nem erős játékokra gondolok, hanem pl. LoL, BFHeroes, esetleg Fifa), néhány grafikai programot vigyen el.

Legyen gyors(viszonylag), megbízható(ne kelljen hetente háromszor vinnem szervizbe), ne akadozzon a kép(filmeknél, játszásnál).


Nem muszáj egy konkrét laptopot belinkelni elég ha leírjátok, hogy milyen procival, grafikussal, stb.

Például nem tudom melyik a jobb AMD vagy Intel, ATI vagy GeForce...

És melyik márka a megbízható?, például nekem csak HP-k voltak, és elég jól meg voltam velük elégedve


Ja és az ár olyan 150e-ig plusz-mínusz 20e.


2014. ápr. 12. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez játékra nem jó. De linkelem háthaérdekel. Én most vettem egy ilyet [link] és hozzá egy 250gb-s ssd-t.

NAgyon gyors bekapcsolásgomb megnyomása után 12 mp el már be is töltötte a gmailt. És nincs rajta hűtőventillátor.

2014. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

itt egy intel

Dell Inspiron 3537 157808


itt egy amd

Acer Aspire V5-552G-10578G50AKK LIN NX.MCUEX.001



intelt válaszd ha arra kell amit leírtál (net,film stb...)

de ha kicsit többet akarsz akkor az amd-t az már jobb játékokat és komolyabb grafikai dolgokat tudsz vele művelni. az áruk ugyan annyi.

2014. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!