Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért sötét a képernyő?...

Tobik Fecó kérdése:

Miért sötét a képernyő? (Windows 8.1)

Figyelt kérdés
Most frissítettem win8-ról 8.1-re, az első indításkor semmi gond nem volt. De amikor újra indítottam a gépet, akkor már lassabban lépett/töltött be, és eltűnt a metro felület+ az asztal és a tálca is(a háttér is). A feladatkezelőből bármit megtudok nyitni, de anélkül nem, és a gépet sem tudom leállítani szoftveresen, csak a bekapcs gombbal. Tanácstalan vagyok, mivel a többi ismerőseim ezt az op.rendszert használják(amit feltettem), és náluk nincs gond. Már frissítettem a vidikari drivert is, most pedig anti-vírusozok, a formázás szeretném elkerülni. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. ápr. 11. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Bootolj be egy linuxot, szedd le a fontos adatokat, aztán pedig újratelepítés. Nem hiszem, hogy elmenekülhetsz egy formázás elől.
2014. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már leszedtem egy másik telepítőt. Igen, én is attól félek, hogy nincs menekvés.... Még megvárom a víruskeresőt, mert már talált 14 módosult Win32-es fájlt, ez az utolsó reményem, ha nem jön be akkor csak a reinstall marad.
2014. ápr. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!