Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felraktam az ESET SMART...

Felraktam az ESET SMART SECURITY-t, amikor aktiválni akarom a felhasználómmal, azt írja, hogy az aktiválás nem sikerült. Ilyenkor mit kell tenni, mert nem akarom, hogy próba üzembe menjen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fix-el? Attól aztán minden bemegy a gépedre, semmit sem ér. Nézd meg az Eszközökben a tűzfalát, mit látsz? Pirossal letiltva a Behatolásvédelem! Nem fogja az adatbázisát frissiteni és nem működik a tűzfala. Ennyit érnek a tuti tippek és fixek.
2014. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha az eset.hu/bors-t linkelted volna akkor hihető lenne, de így leesett hogy egy unatkozó kis troll vagy. Nyilván a többlépcsős védelmed is megvan, csak másolat akarsz ilyen torrentes szarságokkal félrevezetni.
2014. ápr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen úgy a hogy mondod tényleg szart sem érnek ezek a fixek,talán más megoldást kéne ki találni,lehet tényleg próba üzemben kéne tartani,vagy veszel egy linceszt,csak sajnos elég csóró vagyok,de tudom,hogy ehez semmi köze
2014. ápr. 9. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!