Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy a youtubon...

Miert van az, hogy a youtubon van hang, de pl a winapban meg a BS playerben nincs? Egyet gondolt es elszalt a hang a winampbol. Milioszor ujra raktam mindent, de ugysem megy.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Start menü -> Futtatás -> dxdiag [Enter] -> hang -> a DirectSound tesztelése


Mit ír?

2014. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talan ez az ? : The file aticfx64.dll,aticfx64.dll,aticfx32,aticfx32,atiumd64.dll,atidxx64.dll,atiumdag,atidxx32,atiumdva,atiumd6a.cap,atitmm64.dll is not digitally signed, which means that it has not been tested by Microsoft's Windows Hardware Quality Labs (WHQL). You may be able to get a WHQL logo'd driver from the hardware manufacturer.
2014. ápr. 7. 00:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt a display-nel irja. A sound1, sound2-nel nem ir semmit. Azt irja, hogy no problems found.
2014. ápr. 7. 00:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Hangkártya driverét próbáltad újrarakni?
2014. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A youtubon megy minden gond nelkul, de amugy igen, ujra is raktam a hang drivert. Nem tudom mi lehet a gond :O
2014. ápr. 7. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!