Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés
Olyan mint ha hibernálódva lenne. Bekapcsolásnál felpörög a gép, de semmi, feketeség van csak. Próbáltam már billentyű kombinációkkal is. Olvastam vhol, hogy vegyem ki az akksit, tarsam rajta egy percig az ujjam, ezekkel nem történt változás. Please segítség! Asus f5n amúgy

2014. ápr. 5. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a bios-t sem tudod behozni, illetve tényleg nem látszik semmi a kijelzőn, akkor az nem olyan dolog amit fórumozással meg tudsz oldani. :/ Sajnos.

Villog esetleg valami led a gépen? Próbáld meg eltávolítani a merevlemezt, vagy esetleg a ramot. Ha bekapcsolod és így is csak sötétség, vagy semmi sípolás, akkor szervíz.

2014. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok köszönöm szépen
2014. ápr. 5. 19:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Kivettem a vinyót, sípolás nem volt. A hűtőventilátor sem pörög...A bekapcsolás led-je ég csak Mi lehet a baja, van tipped esetleg? Kb. mennyiért javítanak egy ilyet?
2014. ápr. 5. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi hang? Még a bejelentkező szignál se?

Ki kellene próbálni, hogy monitorra/TV-re kötve sincs-e kép.

2014. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos még nincs ebben a laptopban hdmi csatlakozó, csak usb. Azzal pedig nem tudom tv-re kötni.
2014. ápr. 23. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Monitor?
2014. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!