Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az új Samsung Smart tévémet...

Az új Samsung Smart tévémet hogyan tudnám összekapcsolni a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

A tévé és a PC egy routerre van kötve, a gépemen meg van osztva egy mappa, a tévé mégsem látja azt. Megpróbáltam letölteni a Smart Wiew nevű programot, de az sem találta meg a tévét (pedig be volt kapcsolva, és mindkét eszköz kapcsolódott a netre).


Olyat is láttam, hogy a gépről nézték a tévét. Nem tudjátok, hogy hogyan lehetne azt megoldani? De először annak is örülnék, ha a videók mennének.



2014. ápr. 5. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám adódott,kérlek ird meg mire jutottál!
2014. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működik az első program. Megosztom a mappát, de a tévé továbbra sem látja.
2014. ápr. 6. 20:00
 4/4 anonim válasza:
a hálózatot a PC-n állítsd át "otthoni hálózat"-ra, majd az otthoni csoport beállításaiban pipálj ki mindent. Aztán Windows Media Playerben bal felső sarokban a műsortárra jobb egérrel kattints -> fájl -> műsortárak kezelése -> a filmet akarsz nézni akkor a "videók"-ra kattints majd add hozzá azt a mappát amiben a filmek vannak
2014. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!