Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak elérni a...

Rozsmozs kérdése:

Miért nem tudnak elérni a telefonomon, viszont én mindenkit tudok rajta hívni?

Figyelt kérdés
Sony xperia z1 típusú készülékem van, pár napja nem tudnak rajta elérni, az internet sem müködik, de én mindenkit tudok hívni, smst küldeni. Másik sonyba ( x10 mini pro) ha átteszem a kártyát, ott is ugyan ez a helyzet, viszont érdekes, egy alap kis nokiában gond nélkül elérnek rajta, rögtön jönnek az üzenetek. A telefon társaság sem tudja mi a baj.
2014. ápr. 5. 10:44
 1/6 anonim válasza:
Vagy le vannak tiltva a telefonszámok akiktől jönnek az üzenetek, vagy (szerintem) rossza a sim kártya. A net az mobilnet van, vagy wifi?
2014. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vagy a telefonnal van a baj, mert régen egyik ismerősömnek is volt ilyen baja de akkor ő se tudott hívni, meg őt sem tudták hívni. A kommunikációért felelő csip lehet a baja, ha garanciális akkor vidd vissza.
2014. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ezek nem biztosak, de remélem hasznodra válnak,még anyi hogy van térerő?
2014. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen mobil net van rajta, eddig semmi probléma nem volt vele, úgy hogy tanácstalan vagyok. Kértünk új sim kártyát, másik készülékekben tökéletesen működik. Csak ebben nem, érdekes, hogy tudok hívni vele de engem még mindig nem tudnak elérni.
2014. ápr. 5. 17:24
 5/6 A kérdező kommentje:
És a térerő fullon van.
2014. ápr. 5. 17:25
 6/6 anonim válasza:
Akkor nem tudom. Minden esetre sok szerencsét hozzá.
2014. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!