Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a játék...

Fidrix kérdése:

Mi lehet az oka a játék kinézetének? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Játék: Call of Duty Modern Warfare 2

Az egyik nap megváltozott az "ui". Mint ha a felbontás változott volna, összenyomta a képet, de megnéztem optionsba és semmi se változott. Se a játékban, se a windowsban sehol se. Más játékban nem ilyen.

Ahogy jelenleg kinéz: [link]

Ahogy kikéne néznie: [link]

jól észrevehető h a radar chat stb bentebb került :C

Megnéztem neten, de semmi "ellenszert" nem találtam. Játékot újra telepítettem, nem segített.

Előre is köszönöm a segítséget :)



2014. ápr. 3. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a Farcry 3-nál fordult elő, amikor Windows billentyűvel kiléptem a játékból, aztán visszaléptem, de amikor újraindítottam, ismét helyreállt.
2014. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg, azután lett olyan mikor kikapcsoltam a muzsikát, oooooooh, de újra is índitottam a gépet , újra is raktam a játékot, de semmi :/ na de lerakom tálcára azt hát ha :D
2014. ápr. 3. 23:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet :D ment a pacsi
2014. ápr. 3. 23:13
 4/8 A kérdező kommentje:
kiprobáltam és nem jó :/
2014. ápr. 3. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg törölni a documentsből a mappáját (már ha ott van, asszem cod-oknak nincs ott), esetleg registryt törölhetsz. Valaminek muszáj ezt a beállítást fenntartania.
2014. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Registryt? Honnan? dokumentumok között nincs, steam mappában belül a cod mappájában sincs, honnan? bocs, buta vok :/
2014. ápr. 3. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt nem mappából, azt a registryn belülről kell kitörölni, de ha uninstallozol, annak ki kéne törlődnie. Még a save-s mappát nézzed meg, valahol ott kellene lennie a konfig fájloknak is.
2014. ápr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg van :) Legalább is remélem. Mikor törlöm a steamen belül a codot ,a mappáját meghagyja és vele 1-2 mappát fájlt. Most azt is kitöröltem, és majd meglátjuk mi lesz. Köszönöm a sok helpet :)
2014. ápr. 4. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!