Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítés! Mi lehet a gond?

Újratelepítés! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szerintem valamit rosszul csináltam. Szóval minden ment normálisan, beraktam a (hamis) CD-t, bootoltam, elindult a telepítés, kódot elfogadta stb... aztán mikor végzett a telepítéssel beadta a Windows logot amit bekapcsoláskor is szokott, kiírta, hogy kis türelmet. És ezt csinálta 5 órán keresztül. akkor meguntam és kinyomtam a gépet, kiszedtem a cd-t, elindítottam és nem telepítődött újra, olyan volt mint előtte. Mi lehet a gond? Tudom így látatlanban nem könnyű, de azért hátha
2014. ápr. 3. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, látatlanba nehéz...


az meg nem életszerű, hogy csak egyszer tudsz bootolni a lemezről, mert arról mindig tudni kéne, akármi is van a vinyón

2014. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tudom, mi van látatlanban is. A telepítődbe be van építve a mai Daz loader egyik őse, ami még egyes chipseteken nem működik. Amikor az a beakadás van, akkor próbálja a rendszert aktiválni, és helyette behal.


A megoldás másik, tiszta telepítő használata, vagy a meglévőből az elavult aktivációs megoldást el kell távolítani, és újra kiírni.


Megjegyzés: Soha ne használj olyan telepítőt, amiben már benne van a cucc, "aktiválja magát", mert ilyenek történhetnek, mikor elavultabb lesz.

2014. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy így van ahogy előttem írta, akkor viszont nem értem, minek a DAZloader, ha elfogadja az oprendszer telepítésekor a kódot...
2014. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!