Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy 1366x768-as felbontáson legyen? Mert csak 1280x1024 és 1600x1200 van :S Már a legújabb vga drivert is feltettem de nem használt :S

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A vga programjából állítsd be, ne vezérlőpultból.
2014. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem zavar, hogy tök más arányúak ezek? Csak azt tudod beállítani amire a monitorod képes.
2014. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csacsi2 ***** válasza:

Remélem az asztal felbontásáról beszélünk?!

Ha nem jelenik meg akkor a VGA -d nem képes arra a felbontásra.

[link]

2014. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kék halált kapott a gépem ez volt a gond.
2014. ápr. 4. 16:02
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Ez volt az ok, vagy inkább az okozat?!

Frissítsd a videokártya drivered lehet,hogy rosszat tettél fel, (Notebook -okhoz a gyártó oldaláról szedd le és ne a videokártya gyártó oldaláról) és nézz utána a hibának (pl.eseménynapló)...

2014. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát gondolom ezért változtatta meg a felbontást.

Nem tudtam feltenni a legújabb driverét 3x próbáltam mindig hibát írt.

Aztán beadta a kulcsot.

2014. ápr. 4. 20:29
 7/7 csacsi2 ***** válasza:

futtatásba devmgmt.msc

és itt a videokártyák -nál tudod eltávolítani a driver-t, ha nem tenné meg.

mint írtam a notebook-oknál (erre a felbontás arányábol következtetek) a videokártya gyártók módosított driver gyártanak külön a gyártónak, így eltérnek az azonos videokártya, de más gép (Dekstop,notebook,laptop) esetén. Szóval maradok annál, hogy rosszat próbáltál meg feltenni!

ilyenkor a gyártó oldalán (a notebook gyártónak pl. HP) találsz megfelelő videokártya vezérlőt!

az előzőt (jalanlagit) meg előtte uninstallálni kell a telepít/törölben (teljesen a profilfájlokat, beállításokat is) probléma esetén az eszközkezelőben eltávolítani, majd újratelepíteni.

2014. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!