Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Belassult a gépem!?

Belassult a gépem!?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám hogy egyik pillanatról a másikra belassult a gépem, egy nap leforgása alatt, töredezettségmentesitettem, smart defragoltam, malwerbyte-oztam de semmi, még a netes videókat sem játssza le rendesen még a youtube is akad, a konfigom: Cpu Amd bulldozer fx6100 3.3GHz (6 mag), Vidi kártya Geforce Gt650 1 gb és 8 gB ramom van!
2014. ápr. 1. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendszerújrahúzás. Lehet valami a registrybe írta be magát és onnan nem mindig egyszerű kiszedni.
2014. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Linux Mint Xfce, időben rendszermentéssel. Nem lassul be soha.
2014. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 spaceship ***** válasza:

1. Feladatkezelőben nézd meg mi visszi a CPU-t vagy a procit.

2.msconfig-ban nézd meg hogy nem indulnak e felesleges programok

3.services.msc-ben néz körül a szolgáltatások terén is.

Milyen programot(at) raktál föl az elmult napokban?

4.Windows eseménynaplokban is találhatsz hasznos infokat.

5.Ha minden kötél szakad újratelepítés elött mindenkép csinálj egy rendszer visszaállítást a lassúlás elötti időpontra az valószínüleg segít.

2014. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget,ugy oldottam meg hogy leszedtem az Advance System Ultimat Care-t ,lepucolt mindent !
2014. ápr. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!