Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon ki lehet kapcsolni...

Facebookon ki lehet kapcsolni az üzenetet? Hogy ne kapjak mondjuk 24óráig üzenetet?

Figyelt kérdés
Valakit már le is tiltottam de pl így is lát fent facen és tud írni üzenetet..
2014. márc. 30. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy azt nem lehet megtenni.


Viszont ha valakit letiltasz, akkor annyira NEM látja, hogy te is fent vagy, hogy azt te el sem hiszed xD Akkor eltűnik az ismerőseid közül, és a ha rád keres, akkor nem dob ki neki eredménynek. Megszűnsz létezni a számára. Tehát ő nem látja, hogy te fent vagy.


Két dolgot tehetsz:


1, kijelentkezel chatből, és akkor senki nem látja, hogy te fent vagy. Ilyenkor, ha írnak, akkor megkapod az üzenetet, de nem nyílik meg rögtön a chatablakban.


2, csak azt a személyt tiltod le chatről, akivel nem akarsz beszélni. Ez nem egyenlő a személy letiltásával. Ez csak annyit jelent, hogy ő tud neked írni, és meg marad ismerősödnek, csak ő nem látja, hogy fent vagy.

2014. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesseggel nem akarom letiltani oket :D viszont azt mar probaltam hogy csak a cseteol tiltottam le es az az illeto pont ramirt hajnalban hogy miert vagyok meg fent? Es lefotozta hogy neki azt mutatja a cset hogy elerheto vagyok... Szoval ez gaz :(
2014. márc. 30. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
És az nem lehet, hogy a telefonod össze van kapcsolva a facebookkal? Mondjuk a Facebook Messenger-t (asszem ez a neve) használod az androidos telefonodon. Így amikor wifiközelben vagy, akkor automatikusan be vagy jelentkezve Facebookba. Nekem is mondták már a rokonok, hogy miért facebookozom hajnali kettőkor, pedig akkor én javában aludtam már :)
2014. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de-de rajta van,csak azt akarom,hogy ki lehessen úgy kapcsolni,hogy ne kapjak üzenetet :D de am észrevettem,hogy nem lehet csak úgy,hogy lelépek netről.
2014. márc. 30. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!