Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt az egérrel?

Mi történt az egérrel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy én voltam a felelőtlen, de három éves unokaöcsém szétkapta a vezeték nélküli hama egerem.. Összeraktam, világított, csak éppen nem működik. Elmondása szerint csak szétszedte, de egy három éves szavaira nem feltétlen kell alapozni. Nincs valami ötlet?:D Resetek sorozata, egér ki-be kapcsolása nem oldotta meg, és az óta előlről is rádugtam egy egeret, az vezetékes, s azt használom, de... szeretném a vezeték nélkülit.. Kérlek help!:)
2009. dec. 17. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt kérdezed mi történt az egérrel,mert rossz és nem műxik. Te is tudod a választ : tönkrement.Ha szeretnél továbbra is vezetéknélküli egérkét használni akkor valószínüleg az a legegyszerűbb, ha beruházol egy újra,azt jónapot.
2009. dec. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit meg kidobnál, add a gyereknek játszani.
2009. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát ennek most így vége?!:D
2009. dec. 18. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogyóeszköz, mint a billentyűzet. Én azt voltam kénytelen cserélni (gyerek ráöntötte a kakaót).
2009. dec. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!