Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a gépem a...

Miért fagy le a gépem a bejelentkezést követően? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Nemrég vettem a gépem felraktam a Windows 7 ultimate-et .Azonban lefagy a gép a Windows ba bejelentkezés után, nem is kell hozzá megnyitnom semmit pl internet.

A gépem : amd fx 8320

r9 270x

xfx pro 450

asus ASUS M5A97 LE R2.0



2014. márc. 27. 21:52
 1/2 Tengor ***** válasza:

Valami megakasztja a betöltést. Vagy két automatikusan induló program vagy valami okosság, amit a telepítőhöz kaptál.

Első esetet ellenőrizheted, javíthatod, ha csökkentett módban indítod a rendszert és az automatikus indítási listát végignézet.

Utóbbi esetben egy jogtiszta win beszerzése segít a problémán. Ez egyébként is javallott.

2014. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vakondegér ***** válasza:

Amiről én tudok:

Az energia ingadozástól is fagyhat a gép de főleg akkor ha kevés a nafta a tápban.

A kis dózer procid terhelés alatt akár 200-230W-t is megehet (azért a 8 magos procinak van étvágya) és a VGA-d TDP-je pedig 180W. Szerintem próbáld meg egy 550 es táppal legalább.

2014. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!