Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gép indításakor elsőnek...

A gép indításakor elsőnek mindig kék halált kapok meg kb 20 percenként, miért?

Figyelt kérdés

Van mikor csak másodszora vagy harmadszóra indul el csak meg átlagosan 20 percenként kap kék halált.

Itt egy nem túl jó kép róla: [link]

Ha kell készítek másikat.



2014. márc. 27. 17:14
 1/8 Tengor ***** válasza:
Milyen tápod van? (gyártó, típus)
2014. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Codegen 350W
2014. márc. 27. 17:20
 3/8 Tengor ***** válasza:
Cseréld ki egy igazi tápegységre és utána nézd meg, hogy viselkedik a rendszer! Ha szerencséd van a hiba megszűnik, ha nincs akkor a táp már mást is tönkretett, tovább kell keresgélni.
2014. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy a játékok is amiatt nem futnak, ha a táp rossz mivel eddig pl a cod4 is futott normálon,de most legalacsonyabb grafikán is 10 fps es.A táp miatt szerintem nem így kéne futni,de nem tudom azért kérdem.
2014. márc. 27. 17:27
 5/8 Tengor ***** válasza:
A táp az egész rendszer alapja. Bár a teljesítményhez közvetlenül nem járul hozzá (nem lesz gyorsabb a játék, ha 500 W helyett 600 W-os tápod van), de ha nem látja el megfelelően a feladatát, akkor a többi eszköz sem tud megfelelően működni.
2014. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyából értek én a gépekhez, mert összetudok rakni egy gépet így ismerem az alkatrészeket stb,de azért még ,hogy ha rossz a gép akkor mikor melyik alkatrész lehet rossz azt még nem vágom.

Akkor megpróbálom kicserélni a tápot és köszönöm a választ!:)

2014. márc. 27. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!