Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Epson stylus sx105 nyomtatóm...

Epson stylus sx105 nyomtatóm van, de a driver CD-t valahol elhagytam, tanácsok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A neten természetesen már kutattam ez ügyben, telepítettem is, de valamiért most sem tudok nyomtatni, scannelni viszont igen... A driver cdről könnyű lenne telepíteni a dolgokat, de nélküle teljesen tanácstalan vagyok. Köszi.
2009. dec. 17. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

ezen forgalmazók közül, válaszd ki a hozzád legközelebb lévő üzletet, fáradj be hozzájuk 1 üres CD-vel, és kérd meg őket, hogy másolják át neked az eredeti telepítő lemezt. (Említsd meg, hogy a közel-jövőben, tervezel festékpatront is venni, és kérd ki a tanácsukat, míg a CD-t másolják. (legyél szimpi, kedves, stb.)

2009. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Más egyéb valaki?
2009. dec. 17. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát valszeg rossz divert szedtél mer ahogy nézem külön scan és külön nyomtató driver van:)


[link]


itt driver-->és szedd le minda 4-et sztem:)


pls váálaszt h műxik-e.:D

2009. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, ezen az oldalon már jártam tegnap is meg ma is. :) Akkor nem jártam sikerrel, de most elölről kezdtem az egészet, tehát letöröltem minden nyomtatóval kapcsolatos dolgot. Leszedtem ezt a 4 dolgot. Szépen sorban telepítettem, először a két driver, aztán a két program. Aztán restart. Szépen felismerte, már kezdtem örülni, hogy na akkor végre, de ekkor egy pillanatra megállt az ütő, hogy valami nem volt jó :D, de ki-be kapcsoltam a nyomtatót, ismét nyomtam egy nyomtatás gombot, és felbőgött a nyomtató és és szépen kiadta a dokumentumomat. Hát köszi a segítséget :D:D:D:D örök hála, valszeg én is rájövök, de lehet nekem kicsit több idő kellett volna, mire normálisan megcsinálom XD. Még egyszer köszi :D pacsi ;)
2009. dec. 17. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!