Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 100MB net kb. menni ideig eleg?

100MB net kb. menni ideig eleg?

Figyelt kérdés
100 MB mobilnet mennyi ideig eleg ha megallas nelkul hasznaljuk??
2014. márc. 26. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Megállás nélkül? Számítsd ki az internet sebességedből. A mai sebességekkel maximum néhány perc.


Mire használnád?

2014. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom csk kaptem egy ajanlatot a Mymenutol!
2014. márc. 26. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Én anno Corby 3G-vel elvoltam 100MB internettel. Néha felkukkantottam facebookra vagy rákerestem fontos infókra, megnéztem a gmail-t, nagyritkán a térképet is használtam. Szerény képességű featurephone-ra elég volt (túllépés esetén max belassítottak). Ma egy combosabb okostelóval és intenzívebb használat mellett gyorsan elfogyasztható. Én nem vagyok nagy telefon zsonglőr, bár szeretem és nyomkodom rendszeresen az androidos telómat, de nem csüngök rajta egész nap. Így havonta nagyjából 300-400MB-t használok (úgy, hogy a wifi-t ritkán kapcsolom be) a havi rekordom 760MB volt mobilneten és 1,2GB wifi-n (amikor még új volt és sokat telepítgettem). Az előfizetésemben 360MB havi forgalom van, de túllépés esetén a weboldalak betöltését, levelezést, facebookot és azt hiszem a Google Maps-t nem lassítják be).
2014. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 300 mega elég egy hónapra úgy, hogy minden reggel egy 20 percig a buszon böngészgetek a hírportálokon, közben 1-2x megnézem a facebookot, délutánonként meg mindig megnézem a menetrendet, plusz a buszon megint ugyanez. Napközben meg ha kell valami, akkor gyorsan megguglizom.

Videókat sosem nézek rajta. 200 mega általában utolsó hétre, héten elfogyott, mikor még annyi volt. Alkalmazásokból csak a böngészőt, az e-mailt, facebookot, időjárást meg 1-2 programot engedek csak ki a netre, minden más tiltva van.

2014. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!