Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy ki folyton az Asus...

Argyus kérdése:

Miért fagy ki folyton az Asus laptopom?

Figyelt kérdés

Először elkezdi darálni a hangot, majd leáll vmi okból kifolyólag a winyóm. 30 másodperctől 1 percig leáll a winyóm, majd újra elkezd működni és minden megy, majd egy 10-15 perc múlva megint kezdi.

Vettem a gépembe nem olyan rég egy 1 terrás seagate winyót, mert az előzőm kondíciója 75% os volt, de ezek szerint nem ez a baja. Leszedtem rengeteg programot, hogy megnézzem mi lehet a baj pl: hard disc sentinel, akk olyan progikat amivel a ramot meg a procit lehet ellenőrizni, és nem ír hibát az egyik sem!

Gondoltam előbb itt kérek segítséget, mielőbb elvinném szervízbe, ha valaki tudna esetleg segítséget adni azt előre is köszönöm!


2014. márc. 22. 20:51
 1/1 Tengor ***** válasza:
Melegedés is okozhatja. Mostani winyó kondíciója milyen? Az előző SMART adataiból nem derül ki valami?
2014. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!