Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akarok venni 1 Fujitsu AmiloPi...

Akarok venni 1 Fujitsu AmiloPi 3560 noti hol a legolcsobb? op. Rendszer nélkül kéne

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
fudzsicut ink ne:/ 1 év és tönkre megy.
2009. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de még ennek van a legjobb felszereltsége... és max 160k-t költnék és nem érdekel h szar meg ...
2009. dec. 15. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
NE! Komolyan ne vedd meg, az a legalja, csak a bajod lesz vele! Lehet, hogy a felszín alatt jó paraméterekkel próbálták felvértezni (HDD/memória méret, stb), de NEM szabad megvenni! Inkább egy kicsivel kisebb samsung/seagate/western hdd, mint valami gagyi fujitsu cucc, vagy kicsivel kevesebb memória, mint valami lassú Nanya típusú ram. Értem én, hogy a fujitsu minden lószart megpróbál belepakolni a gépébe, hogy a többi nívósabb márkával szemben el tudja adni a gagyi cuccát, de ha csak nem ingyen vágják az emberhez, nem éri meg.
2009. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

160ért van a Laptop.hu-n


Egyébként szerintem semmi baj vele, nekem 4éves amilom van, semmi hibája eddig, pedig megy éjjel nappal.


És ezért az árért ilyen felszereltséggel nemkapsz ilyen notit. Ugyhogy szerintem érdemes vétel. Tesztek alapján is elég jó, és minöségbeli problémák sincsenek ezzel a modellel, azt mondják akinek ilyen van.

2009. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen laptopot 130-140.000 ért lehet kapni! nézd meg az iponon! www.ipon.hu
2010. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!