Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy sony ericson xperia...

Cirmos99 kérdése:

Van egy sony ericson xperia mini pro-m. Hogy kell az sd kártyáról előszedni a képeket? Vagy bármit. és miért nem frissíti magát újabb verzióra? köszönöm.

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha rendes gyári szoftvere van, akkor "Album" nevű app nyitja a képeket. Egyébként tegyél fel fájlkezelőt. Pl. ES File Explorer


A másodikra: azért, mert a Sony nem adott ki újat, inkább az új, drága mobilokra adnak ki új szoftvert, hogy azt vegyék az emberek. Különben évekig nem cserélnék le.


Pl. én nem is teszem. Nekem egy 2010-es X8-om van, és azóta nekem nincs vele bajom, nem ad okot, hogy lecseréljem.

2014. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem frissíti magát újabb verzióra, mert ezer éve lejárt a támogatottsága. Ha magától frissülne minden régi telefon, akkor ki venné meg az újakat.


MiniCM7, MiniCM9 és MiniCM10 is van rá, ebből a 7-esnek a V21-es verzióját tudom javasolni. Nem mentes hibáktól, de jól működik, és nem kell hozzá kernelt cserélni, azaz nem annyira bonyolult.


Persze csak akkor fogj bele, ha értesz ilyesmihez. Egyébként ne, vagy kérj meg egy kocka ismerőst.


A kérdésedre válaszolva, a fotók a kártyán a DCIM mappában bújnak el.

2014. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!