Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerül egy laptop...

Kb. mennyibe kerül egy laptop videokártya bővítése?

Figyelt kérdés
Acer 5310-ben szeretném a 64MB kártyát ki cseréltetni 128-sra vagy nagyobbra.Én nem értek hozzá ,de nem akarom hogy átvágjanak a szervizben!
2009. dec. 15. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
laptopban nem érdemes cserélni, mire kellene? játékra nem jó laptop, nagyon melegszik
2009. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hét ez sajnos bukta lesz, már előre érzem. A laptopokban többnyire két dolgot lehet cserélni/bővíteni: merevlemez, ram; és ezzel kifújt (figyelmen kívül hagyva az usb/pcmcia bemenetet). Sajnos az int. vga-k nem olyanok, ahogy azt az user elképzeli: veszek bele egy ram modult, bedugom v. beforrasztatom aztán csókolom :)

Sok esetben nem is dedikált memóriájuk van, hanem a chip a ramból cumizik le egy kis mennyiséget. A lényeg, ezzel a módszerrel csak pénzt fogsz kiadni, és semmi előnyöd nem származik majd belőle. Ha játék miatt kellene a vram, az megint zsákutca, mert mégha a megfelelő mennyiségű vrammal el is indulna, valszeg játszhatatlan lesz a gpu sebessége miatt.

Hallottam olyanról, hogy már van USB-s VGA vezérlő, mint egy külső eszköz és ez elvisz egy monitort. Nem kerestem rá, nem tudom milyen, de lehet érdemes lenne utána járnod. Ja, ha megtudsz valamit, írd majd meg, mert rövidesen nekem is kellene ;)

2009. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
videókártyát nem lehet benne cserélni csak át akarnak vágni
2009. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet! Még jó hogy van ez az oldal!
2009. dec. 21. 08:56
 5/5 glonczi20 válasza:
üdv szeretnék Tőletek véleményt kérni van egy asus f3k laptopom és videokártya hibás let be kapcsol de nincs kép menyibe kerülne a csináltatása ?
2014. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!