Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem egyszerű eset. Találkoztál...

Nem egyszerű eset. Találkoztál már ilyen problémával?

Figyelt kérdés

Win 8 volt a gépen, de lejárt és szétment a gép, már be sem tudta tölteni a win 8-at.

Gondoltam telepítek win 7-et.

El is jutottam odáig, hogy "telepítés indítása..." de ott vége.

Nem csinál semmit. Egy óráig is hagytam, többször is próbálkoztam, de semmi.


Amikor berakom a dvd-t és jön az, hogy: cd-ről való telepítéshez nyomjon meg egy gombot, akkor még kiír egy ilyet is, hogy "no emulation system type 00" aztán elindul és eljutok addig amit írtam.


Mi lehet a baj és mi lehet a megoldás?



2014. márc. 14. 10:22
 1/10 anti paladin ***** válasza:

Próbáld ezt:

[link]

2014. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
milyen gép?
2014. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Interneten kutakodtam kicsit. Próbálkoztál olyannal, hogy kiveszed a dvd-t, gépet kikapcsolod majd újra bekapcsolod, dvd vissza majd telepítés folytatása? Egy próbát megér. Ha nem működik, telepítés indítása előtt lehet érdemes lenne egy "tiszta telepítés előkészítése". Tehát a partíciók letörlése. Legalábbis azt a partíciót ahová a windowst telepíteni akarod. A másik kérdésem pedig, hogy megfelelő boot cd-t írtál? Lehet hibás stb...
2014. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anti paladin ***** válasza:
Ill. próbáld azt, hogy csinálsz egy live cd-t pl. ezzel: [link] és partícionáld vele újra a vinyót aztán próbálkozhatsz a win7 telepítésével.
2014. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A Dvd-nek tui nincs baja, mert sok-sok gépet ezzel telepítettem már.



anti paladin Ilyennel is próbálkoztam már.

Legalább 5 partíciókezelő progival, de mindig hiba a vége.

Valahogy olyan, mintha nem lenne vinyó, de viszont a boot menüben meg ott van, érzékeli.

2014. márc. 14. 15:04
 6/10 anti paladin ***** válasza:
Az első linkemen az első válaszoló némi bios állítgatást is írt. Az próbáltad?
2014. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok profi angolos, így alig értem.


Azt elfelejtettem írni, hogy Samsung laptopról van szó.

És ha jól értem akkor ott is azzal volt probléma.


Default-oltam a biost, de úgysem ment.

Cmos-t ír még, de ahhoz szét kellene kapni, amit nem akarok. Lehet nem is tudnám.

2014. márc. 14. 16:06
 8/10 anti paladin ***** válasza:

Szétszedéssel ne is szórakozz, pláne ha kedved sincs hozzá.


Röviden azt írja a linken a megoldás hogy a biosban keresned kell egy "Sata mode" nevű opciót és Ahci-ről IDE-re kell állítani.

2014. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem találtam ilyet.


Szervízben azt mondták, hogy eredeti win7 kell rá és jó lesz.

30.000!

Csak azt nem értem, hogy ha a tört win7 nem települt, akkor miért települne az eredeti?

2014. márc. 18. 19:16
 10/10 anti paladin ***** válasza:

Akkor így messziről, láttatlanban passz.


A szervíz képlete egyszerű: újrahúzzák a rendszert de ha már rá vagy szorulva megvetetnek veled egy win-t is. Már csak azért is mert egy esetleges szúrópróbaszerű ellenőrzés során megütheti a cég a bokáját vagy egyszerűen a becsületes úton haladnak és nem foglalkoznak törtprogramokkal

2014. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!