Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik mégis működik a...

Szanka kérdése:

Nem működik mégis működik a mikrofon! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van mikrofonom, és tökéletesen működik, de ha belépek a skype-ba akkor ott nem működik. A skype beállításain belül a mikrofon van beállítva, nincsen elnémítva stb.

Jó helyre van bedugva a gépen is, mert ha felveszek a gépen lévő hangrögzítővel, visszajátsza amit mondok.

Próbáltam frissíteni a skype-t, hátha azzal lenne a probléma, de így sem jutottam többre.

Próbáltam interneten kipróbálni a mikrofont, mikrofon teszttel, a kamerával sikerrel jártam, de a mikrofonnal nem.


2014. márc. 13. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ellenorizd a Skype hangbeallitosakat.
2014. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gépemre a Realtek AC97 van telepítve, és eddig tökéletesen működött. Ha belépek a speciális hangerőszabályzóba, és mikrofon speciális vezérlésére, akkor ott speciális hangszínvezérlő beállításoknál nem tudok állítani semmit mert azt jelzi hogy halk halk, nem tudok sehová sem kattintani, csak egyéb szabályzók 1 Mic Boost és az ki van pipálva, de ha nem akkor sem változik semmi
2014. márc. 13. 18:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Ott a Realtek Ac97 van kiválasztva, de nem veszi, nem jelez zöld vonalat ha beszélek. A kamerában is van mikrofon és azt sem jelzi, ha azt választom ki. azért vettem egy új mikrofont, hátha a kamerával lenne a baj
2014. márc. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!