Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért így a laptopom?

Miért így a laptopom?

Figyelt kérdés
Ugye a kislaptopokon az Fn billentyű lenyomásával más parancsokat is lehet elvégezni az adott billentyű lenyomásával. Nos nekem az L betűn van az fn3, és mikor lenyomom az L betűt, 3ast ír. És ez így van mindegy fn-es gombbal is. Segítene valaki hogy tudnám visszaállítani? :) Előre is köszönöm! :)

#klaviatúra #számítógép. billentyűzet
2014. márc. 11. 17:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért ír így * Bocsánat :)
2014. márc. 11. 17:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Miféle Fn3?
2014. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A laptopon az Fn billentyű segítségével, ha lenyomok egy másik billentyűt, más dolgokat is lehet csináni- Pl, wifi be/ki kapcsolása, fényerő, stb....... nekem az L betűn van egy kis 3-as, ergo ha alapból lenyomom az Fn gombot+ L, akkor 3ast ír le.. De most ha csak simán megnyomom az L betűt, 3ast ír helyette, anélkül, hogy lenyomtam volna az Fn billentyűt. És ez így van a többivel is. A K helyett 2-est ír. Miért van ez? De ha lenyomom most, hogy K+Fn, akkor leírja nekem a K-t .
2014. márc. 11. 19:03
 4/4 Tengor ***** válasza:
A BIOS-ban állítható, hogy az Fn aktív legyen v. inaktív. A kézikönyvben nézz utána és állítsd át!
2014. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!