Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy USB projector...

SEFOX DDI kérdése:

Hogyan lehet egy USB projectort beállítani monitorként?

Figyelt kérdés
Van nekem egy USB projectorom egy Philips picopix 1020-as típusú. Windows 7-et használok. Telepítem minden megy. OKÉ. A Microsoft Office 2007-ben a PowerPoint-ban van előadói mód. Rákattintok, hogy használom az előadói módot. Kiválasztom, hogy a diavetítés a 2. monitoron menjen ami a projector (meg is néztem) de nem jó. Elindítom a diavetítést de se a gépen se a kivetítőn nemtörténik semmi. Van még egy olyan lehetőség, hogy "kivetítő 6" azt is megpróbáltam akkor mindkét képerrnyőn megy a vetítés. Mit tegyek?

2014. márc. 11. 16:24
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

A "Képernyő azonosítása" (vagy simán csak azonosítás) kiválasztásánál a számítógép monitorján egy 1 -esnek, a projektoron pedig egy 2 -esnek kell megjelenni, ha minden OK. Ez sikerül?

Némelyik típusnál azt is be kell jelölni a (kettes képernyőt kiválasztva), hogy "A Windows asztal kiterjesztése erre a monitorra is"

Bár ezek, amiket leírtam, RGB csatlakoztatású projektoroknál működnek biztosan, USB-vel még nem próbáltam.

2014. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ ezt már én nekem is eszembe jutot, de köszönöm. Az a baj, hogy powerpoint 2007-ben van előadói nézet. Win7-en használom Beazonosította a projectort mint monitor 2 és a power pointban is beállítom, hogy bemutatói nézet és a vetítési képernyő a képernyő 2-es. Erre teljes mértékbben mind a kettőn ugyanaz jelenik me. Ilyenkor mit lehet tenni?
2014. ápr. 30. 20:44
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

A projektoron nincs RGB bemenet? Ugyanolyan, mint a monitor csatlakozó. Eddig, ahány projektorral találkoztam, még mindegyiken volt. Azoknál mind működik ez a módszer. Ki kellene próbálni azzal, lehet, hogy ez a bizonyos "előadói mód" csak azon megy.

Pedig nem rossz dolog, mert míg a kivetített képen csak a prezentáció fő képe látszik, magán a számítógépen egy nagyobb ablakban ugyanaz, míg mellette kisebb méretben több egymás utáni kép a preziből, lehet látni az előzőt, és a soron következőt is, ráadásul, ha vannak a diák mellet megjegyzések (ami az előadónak lehet segítség), az is.

2014. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Most rákerestem a neten, hát ennek tényleg nincs RGB bemenete... Az én Office-om sajnos nem 2007-es, tehát nem tudom megnézni, de nincs valahol a beállítások között esetleg olyan, ami az USB kimenetre vonatkozik?
2014. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, de azért köszönöm.
2014. júl. 16. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!