Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan szedjem le a lan drivert?

Honnan szedjem le a lan drivert?

Figyelt kérdés
Asrock k8nf6g vsta lan driver kell. előre is köszönöm

2014. márc. 9. 13:39
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem legalább háromszor-négyszer több idő ide kiírni egy kérdést. Mint beírni a Google-be. Beírtam hogy "Asrock k8nf6g", és mit ad Isten az első találat! Miért ennyire nehéz ez neked?

2014. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én úgy kerestem hogy asrock k8nf6g vsta lan driver meg az eredeti oldalán is néztem. köszönöm
2014. márc. 9. 13:54
 3/5 A kérdező kommentje:
de itt nincs a lan driver én is úgyan itt néztem
2014. márc. 9. 13:54
 4/5 A kérdező kommentje:
csak ezek vannak [link]
2014. márc. 9. 13:55
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Mivel Nvidia chipsetes az LAN vezérlő is, így az Nvidia chipset driver csomag tartalmazza (NVIDIA all in 1 driver).

Ezért nem szabad soha válogatva telepíteni a drivert -eket. Mindent fel kell telepíteni, ami az alaplaphoz való, egyiket se dísznek csinálta a gyártó. Így nem ér meglepetés.

2014. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!