Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi tudná helyettesíteni a...

Mi tudná helyettesíteni a laptopmoat?

Figyelt kérdés

Adott egy TV, rá volt kötve a laptopom de eladom mert alig van így használva. Helyette tabletet vagy mit tudnék rákötni? Egy oprendszer félreség csak kellene mert ha dolgozok wordbe pl...na meg filmek ,zene minden letöltött fájl. Ezért gondoltam tabletre vagy esetleg netbook?

Mobilom is olyan lesz hogy e-mailt tudok nézni meg ilyen alap dolgok.

Sajnálom a laptopomat de jobb így.

Köszi!


2014. márc. 7. 23:29
 1/5 Tengor ***** válasza:

Tableten elég szenvedés lesz a wordot használni.

Igazából nem értem az indokot. A laptopot nem kell etetni. Ha nem kapcsolod be, akkor kb semmibe nem kerül.

2014. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anti paladin ***** válasza:

Egy normális tablet (értsd: nem lassú, nem recseg-ropog, nem esik szét magától fél év múlva, vagy már rögtön a kibontás után) ára újonnan 50-60e környékén kezdődik. Egy normális hardverrel szerelt netbook is 80-90e környékén indul (két magos atom már használható ugyan de pl egy nagyobb excel táblázat már megfogja).

Persze ki lehet fogni használtan is de max pár 10e-et nyernél az üzleten ha használtan vennéd az új eszközt ezért hacsak nincs szükséged mindenképp arra a pénzre, azt modnanám, ne cserélj.


Ha pedig mindenképp cserélnél, szerintem netbookkal járnál a legjobban de abból is kizárólag két gigga rammal és két magos procival szerelt változatot szerezz be, az alatt kínszenvedés minden.

2014. márc. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, ugyanezen gondolkodom én is, hogy amúgy is jó laptop, még mindig jókat írnak róla és szeretem is használni, viszont heti háromszor ha bekapcsolom...
2014. márc. 8. 09:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul TV-re van kötve, netbookot nem biztos hogy szerencsés nagy Tv-re rákötni. Tabletet pláne.
2014. márc. 8. 09:39
 5/5 anti paladin ***** válasza:
Semmi baja nem lesz attól egyik eszköznek sem ha állandóan tv-re vannak kötve.
2014. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!