Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Örülnétek ilyen kiegészítőnek...

Örülnétek ilyen kiegészítőnek a telefonhoz?

Figyelt kérdés
arra gondoltam h mi lenne ha az ember ugye belemegy a telefonkönyvben és a nevek mellett összegek lennének, ezek az összegek pedig azt az összeget mutatják h mennyibe kerülne 1 perc hívás, aztán ugye ezen a név melletti összegek változnának mert ugye a másik fél is mozgásban van és hol drágább hol kevesebbe kerülne 1 perc.
2014. márc. 6. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, hogy mitől változik a hívás költsége, hogy ha az illető a Bahamákon nyaral vagy éppen a szomszéd szobában áll, és felhívom a 20-as mobilján. Merthogy ezt cseppet sem befolyásolja a távolság...
2014. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tengor ***** válasza:
100%
Az ötlet nem lenne rossz. Én úgy csinálnám, hogy meg lehetne adni a hálózattól és időszaktól függően a percdíjakat (Vodafone 10-20 között 40 Ft, Vodafone 20-10 között 39 Ft). A szoftver a hívószámok alapján automatikusan össze tudná rendelni a tarifákat, de lehetőséget kell adni, hogy a felhasználó ezt felül definiálhassa (számhordozás).
2014. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!