Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért omlik össze állandóan a...

Miért omlik össze állandóan a Win8.1?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogyha feltelepítek pár alapprogramot a gépemre (vlc, winrar, utorrent stb...), akkor utána összeomlik a gép és újraindítás után már nem hozza ki a bejelentkezési képernyőt, hanem csak fekete háttér van, és ha mozgatom a kurzort, akkor az kicsit villogva, de látszik és mozog. Ha ezeket után visszaállítom a rendszert, akkor újra megy a Windows, de mihelyst feltelepítem újra ezeket az alap programokat, megint összeomlik... Mit csináljak? Mi lehet a probléma? Új laptopom van, lehet hogy a gépnek van valami hibája? (linuxszal vettem, de raktam rá jogtiszta windowst)
2014. márc. 5. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem hasonló kondíciókkal (laptop freeDOS-ról W8.1-re, ugyanezek a programok feltelepítve) teljesen hibátlan volt és az a mai napig.


Fel kellene hívni a Microsoft terméktámogatási osztályát.

2014. márc. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
53%
Nem hiszem, hogy a Laptopoddal van a baj. Egyszerűen a Windows 8.1 úgy szar, ahogy van. Rakj fel inkább egy 7-est.
2014. márc. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

leírt jelenség általában tört win8 -nál fordul elő, első háttérben történő biztonsági update esetében, de mivel azt írod jogtiszta, akkor ez nem lehetne...

Így csak az marad, hogy valamelyik program bekerül automatikus indulásba, és teszi tönkre a boot folyamatot.

Javaslom minden nem MS program automatikus indítását tiltsd le. (WIN+R: msconfig)

[link]

2014. márc. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 6. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!