Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ugye lehet boldogulni Pluginok...

Zpilu55 kérdése:

Ugye lehet boldogulni Pluginok nélkül is?

Figyelt kérdés

Barátomnak igen "gyenge" sz.gépe van (az ő elmondása szerint) állandóan ostromolják a különböző pluginok, s szerinte ezek is lassítják a gépét.

Google Chromme a böngészője. Mit javasoltok?



2014. márc. 5. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést.
2014. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"állandóan ostromolják a különböző pluginok"

Ez mit jelent pontosan? Az oldalakon konkrétan nem működik valami?

2014. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A barátom csak azt szeretné elérni, hogy ne zavarják a tevékenységét a gyakorta felbukkanó Pluginok. Azt hiszem ez lesz a megoldás Google Chrome böngészőnél:

Beállítások/ Speciális beállítások megjelenítése/ Adatvédelem--> Tartalombeállítások../ s lentebb van a "Plug-inek", s ott az "Összes letiltása" kapcsolót be pipálni, majd a jobb alsó sarokban lévő "Kész" gombra kattintani. (Kicsit szájbarágóan írtam le bocsánat!)

2014. márc. 5. 10:55
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy az előbb nem igazán a feltett kérdésedre válaszoltam! Konkrétan nem mondta meg a nyugdíjas barátom, hogy milyen pluginok zavarták, ő csak e-mail-eket szokott írni a gépén, s bosszantja, ha valami számára ismeretlen dolog, mint a plugin lassítja a tevékenységét.

(De remélem jó a fent leírt ötletem !?)

2014. márc. 5. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, mit jelentenek a "felbukkanó Pluginok", de bizonyos tartalmakhoz szükség van pluginokra. Pl. youtube/quick videók lejátszásához, flash/shockwave játékokhoz, Javahoz, stb.

Én nem hinném, hogy valóban azok lassítják a gépét.

2014. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezek nem pluginok, hanem felugró ablakok és hirdetések. Semmi más nem kell tenni, mint letiltani a felugró ablakokat a beállításokban, illetve telepíteni az Adblock Plus-t, magyar (hufilter), ukrán, német, román külső szűrőkkel. Pluginokat a Chrome maga telepíti, sőt frissiti is, de csak akkor tudja, ha a tűzfalon engedélyezve van a Google Update.
2014. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor nem "plugin", hanem "popup"? :)
2014. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!