Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olcsó de elfogadha...

Ajánlanátok olcsó de elfogadható feketefehér lézernyomtatót?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 12:00
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
73%

Ajánlhatunk mi, de nem sokra fogsz menni vele, ha felétek éppen nem kapható.

Elsétálsz a legközelebbi szaküzletbe, és megnézed a kapható választékot.

De ne csak a nyomtató árát nézd, hanem azt is, hogy mennyiért tudsz majd később tonert venni hozzá, illetve, hogy azzal átlag hány oldalt lehet kinyomtatni. Típusonként elég nagy a szórás.

Amúgy a ff lézer nyomtatók között az ismertebb márkák szinte mind elég jól beváltak (HP, Samsung, stb.)

2014. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én olyan helyen lakom ahol mindent lehet kapni 2 kattintás és másnap itt a futár. Azért gondoltam hátha van itt valaki aki tud egy jól bevált fajtát .
2014. márc. 4. 12:16
 3/4 anonim válasza:
Xerox nekem az van tökéletes
2014. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Ebben az esetben: nekem egy HP 1020-as van, kb. 9 éves, meg vagyok vele elégedve. A cégünknél is vannak ilyenek, hasonló korúak, sokat vannak használva de jól bírják a nyúzást.

Természetesen ez a típus már nem kapható, de 1102 számú még létezik, ez az utódja.

Az ára valamivel 20.000 Ft felett van.

Az eredeti toner ára nagyjából ugyanennyi :)

Aránylag nem rosszak az utángyártott tonerek, azok (beszerzés helyétől függően) durván 4000 Ft körül vannak.

Létezik még az utántöltött toner, de azt nem javasolnám, azzal voltak már rossz tapasztalataim.

2014. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!