Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy létezik ez? Mi által...

Hogy létezik ez? Mi által lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Igazából ez egy facebookos kérdés de nem maga az oldal a lényeg. Az érdekelne,hogy hogyan létezik az,hogy írtam valakinek üzenetet. De csak telefonon jeleníti meg az üzenet olvasását igazoló "látta" dolog.Ha gépen nézem meg az üzenetet ott nem jelzi ki,hogy látta volna. Nagyon fontos lenne mert jogi dologhoz kellene. A válaszokat előre is köszönöm.
2014. márc. 1. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha egyszer megnézted akkor megnézted...
2014. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félre értesz....Nem én néztem meg hanem a másik fél. barátom ismerőse is az illető. De valószínűleg már más van a fiókjában.Mind a ketten írtunk neki próba üzenetet.Neki 1 percel előbb lett olvasva mind az én üzim.De az ő gépén sem jelzi az olvasást meg az én gépemen sem jelzi,hogy olvasta volna. Csak mindegyikőnknek a telefon írja ki.
2014. márc. 1. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2015. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!