Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP 655 notebook miért nem...

HP 655 notebook miért nem érzékeli, ha monitor van csatlakoztatva?

Figyelt kérdés
VGA-n keresztül csatlakoztattam a monitort, ami egyébként más géppel tökéletesen működik. De ez a laptop nem ismeri fel, és csak az alapértelmezett képernyőt akarja használni. Mi lehet a probléma?

2014. febr. 28. 10:22
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Próbáld meg a következőt:

Balra lant van egy kék színű fn feliratú gomb, tartsd lenyomva, majd a funkcióbillentyűk közül azt, amin egy (vagy kettő) monitor alakú jel van (laptoponként változó, f4 vagy f8, de lehet másik is) szintén nyomd meg.

Ez a billentyűkombináció azt szabályozza, hogy melyik kijelzőn jelenjen meg a videokártya jele. Többször megnyomva sorban váltogatja: csak a beépített monitor, csak a külső monitor (vagy projektor), vagy mindkettő.

2014. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:
Most néztem, a HP655-nél az f4, az fn billentyű pedig valószínűleg nem kék...
2014. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amint tudom, meg fogom próbálni. :)
2014. febr. 28. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!