Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Iphone 5 most vettem...

Van egy Iphone 5 most vettem es le van kodolba icloud-al es nem tudom mit tegyek vele hogy tudjam hasznalni! Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez csúnya cumi. Csak az eredeti tulaj tudja feloldani ha belép az iCloudba.
2014. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek ... egyaltalan semmi megoldas nem letezik gondplom lopott keszulek
2014. febr. 25. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Apple-től rendelted? -> Nem? -> Miért nem?
2014. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tegnap 11:56

Minek vettél lopott készüléket? Ez ráadásul még akár orgazdaság is lehet. Ha nincs róla papírod, hogy megvetted és elkapnak, akkor még nagyobb cumi.

2014. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt mondjatok meg hogy mit lehet csinalni?
2014. febr. 26. 08:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Megmondták már. El tudod dobni. Vagy te is átversz valakit és eladod. Nincs más. Le van tiltva az eredeti tulajon kívül más nem tudja feloldani.
2014. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hogy érted h le van kódolva iCloud-al?? Az iCloud nem telefonhoz tartozik, hanem email címhez.
2014. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A tulaj icloud-jának semmi köze a telefonhoz. Te is hozz létre egy saját icloud fiókot, azzal tudod használni a telefont.
2014. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 11:22

Látszik, hogy fogalom nélkül vagy.

Ha egyszer letiltották a telefont iCloudban, akkor először fel kell oldani az eredeti tulaj által és csak utána lehet használni.

Ez volt az iOS7 egyik biztonsági megoldása.

2014. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor én , a fogalom nélküli elnézést kér... Nekem simán ellophatnák a telómat, icloud ide vagy oda, mert a tiltás funkció csak a find my phone-al együtt működik. Nekem pedig az nincs bekapcsolva.
2014. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!