Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hi, ma csak sokadjára tudtam...

Hi, ma csak sokadjára tudtam bekapcsolni a laptopom. Először semmi nem jött be, csak hangosan sípolt, utána bebootolt, de nem hozta be az operációs rendszert, csak nagy sokadjára. Tudnátok segíteni, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Jó sokszor újra kellett indítanom, és amikor nem hozta be az operációs rendszert, de bebootolt, akkor csak a kurzor villogott a bal felső sarokban, és csinálhattam vele bármit, nem reagált semmire, ezért újra kellett indítanom mindig. Végül az F1 gomb nyomogatásával el tudtam érni, hogy behozza az op. rendszert.

Segítségeteket köszönöm!



2014. febr. 16. 14:39
 1/3 Tengor ***** válasza:

Laptopnál nincs túl sok lehetőség a hibafelderítésre.

A memóriát otthon is ki tudod zárni csere memóriával, de annál többet nem nagyon fogsz tudni tenni, max h szervizbe viszed.

2014. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Merevlemezt cseréld ki, lehet az ment tönkre. A másik,hogy csak egyszerűen meghalt a windózod.

A sípolás meg gép függő mit jelent, azt is jelentheti, hogy elállítódott az óra, mert lemerült az eleme.

2014. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!