Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az androidos telefonok, azok...

Az androidos telefonok, azok mitől különböznek az iphonektól?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 08:05
 1/3 anti paladin ***** válasza:
Az előbbieken egy nyílt oprendszer fut, az Android valamelyik verziója, az iphone-on pedig egy zárt rendszer, az ios.
2014. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy az Android rengeteg készüléken fut (Samsung, LG, HTC, Huawei, Sony, stb.). Mivel többféle márka, többféle hardver, ezért nem lehet annyira jól optimalizálni, mint az iOS-t (ami csak arra a néhány Apple termékre van optimalizálva).

Ezért van, hogy például a bőven 4 magos processzorral, 2 GB rammal rendelkező Androidos telefonok nem gyorsabbak a 2 magos, 1 GB ramos iPhone 5s-nél.


Az iOS annyiban jobb, hogy optimalizáltabb. Tovább maradnak támogatottak az iPhone-ok, és később fog rajtuk akadozni az új operációs rendszer.


Az Android testre szabhatósága viszont sok embert megfog, mint már írták, az iOS egy elég zárt rendszer.



Személyes véleményem: volt Androidos telefonom is, most iPhone 5s-t használok, és nem szeretnék soha visszamenni. Nekem jobban tetszik a letisztult, egyszerű iOS.

2014. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Izlések és pofonok...


Abban különbözik az Android az iPhone-tól, hogy az iPhone drágább lesz mindig és azok az emberek fogják megvenni, akik azt hiszik, hogy a drágább az jobb is... :-)


...én 4 éve használok Android-ot, manapság már fejlesztek is rá... ...és a napokban láttam egy iPhone5-öst, ami tényleg szép, meg gyors... ...de a birtokosának fingja sincs a telefon lehetőségeiről, csak azt látja, hogy szép... :-) ...az Apple termékekre ez a jellemző, tudja hogy az emberek hiúk... :-)


Én mindezek után is ha lecserélem a 4 éves telefonomat, azt szintén Android-ra fogom, talán év közepére meg is érkezik az Android 5.0-át használók tábora is.


Ha dísznek kell, vegyél iPhone-t, látvány-emberek, látvány-telefonja... :-) ...ha viszont fejlesztői szemmel állsz hozzá, akkor Android! :-)


Bár felhasználói szemmel nézve is az Android-ot választanám, mert nem vagyok milliomos! :-) Ha milliomos lennék, akkor is Android! :-)

2014. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!