Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Betettem egy plusz winyót de...

TappancsMancs kérdése:

Betettem egy plusz winyót de két partícióra van osztva. Hogy tegyem egybe? Formázni lehet az nem gond.

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 15:27
 1/4 Tengor ***** válasza:

Ha nem gond a formázás, akkor töröld mindkét partíciót és hozz létre egy újat.

Ha van rajta menteni való adat is, akkor az egyik partícióra mentsd át ezeket az adatokat, majd töröld a másikat és a megmaradót méretezd át. Utóbbi eljárás lényegesen több időt vesz igénybe.

2014. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eddig azt próbáltam, hogy megjelent a két partíció a C-n kívül. Külön külön próbáltam először formázni, de kérte egymás után valamiért mindkettőt, nyomtam neki okét hátha mivel egy winyó megcsinálja. De lepukkant és nem indult/látott semmit újraindítással sem. Még a sima C-t sem indította. Gondoltam oké firt boot cd és betettem a wint. Így se látott semmit. Most elindult a C így tudok írni, de ki van kötve a másik még kétfelé partícionált winyó. A gond asszem az lehetett vele, hogy az egyik partíción volt egy régi widows és indításkor ezért nem működött.


Értem amit írtál és köszi csak ezt hogyan?

2014. febr. 13. 18:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Most visszakötöttem és látja mindkettőt, de még rajta maradt a régi win. Mots telepítő lemezzel kéne formázni vagy windowsból is megfelelő?
2014. febr. 13. 18:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy pucoló progival töröltem a régi wint és egy particionáló progival egybe is tettem, ez is rendben van. :) De windows intézőből nem tudom formázni. Majd még próbálkozok dolgokkal de ha tudsz segíteni az jóljönne. Már csak szeretném formázni.
2014. febr. 13. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!