Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valakinek ingyen elvihető...

Van valakinek ingyen elvihető számítógépe - alkatrésze?

Figyelt kérdés

Már évek óta szeretnék vásárolni egyet. Sosem vágyakoztam túl nagyra, de valahogy mindig másra ment el a pénz. Már lassan 10 éve, hogy saját magamnak javítgatom, innen onnan szervált alkatrésszel. Jelenleg a számítógép porszívó hangos, félig kibelezett, hogy megfelelően működjön. Sajnos a facebook sem fut már el rajta, 15 másodperces képbeállások vannak. A counter-strike 1.6 is 20-25 fps-el megy, magyarul egy alig használható számítógépem van.

Konfiguráció : 128 mg vga, 1 gb ram, 2 ghz processzor... Bármilyen számítógép, vagy alkatrész érdekelne Budapesten! Sajnos jelenleg nem engedhetem meg magamnak, hogy vásároljak bármit is... De nagyon hálás volnék, legalább egy 256 mb-os kártya megmenthetné a gépet.



2014. febr. 13. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a gepet ugy ahogy van, ki kell hajitani. Menj fel a hardverapro.hu-ra, rengeteg olcso es a Tiednel sokkal jobb gepet talalsz ott.
2014. febr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Belinkelem hogy hol keresgelj:


[link]

2014. febr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :) Majd akkor egyszer ha úgy lesz pénz, körbe nézek itt
2014. febr. 13. 01:56
 4/9 A kérdező kommentje:

Találkoztam is egy elég komoly oldallal, úgy látszik a csávó kicsiben csinálja, de elég korrekten és okosan :) Nagyon jó áraknak tűnnek! Majd ha egyszer lesz pééénz.... :)

[link]

2014. febr. 13. 02:03
 5/9 anonim ***** válasza:
1/4-2/4 nem linket kért-ingyen gépet! Brrr
2014. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nembaj :)
2014. febr. 13. 17:21
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Az én gépem:


MSI KT880-as alaplap

128MB nvidia mx4000 (vga)

1gb RAM

1500Mhz AMD sempron 2200+


És a Counter Strike 1.6 100 fps-en megy :)

Facebookom van!

Youtube van!

Prince of persia warrior within,

Counter Strike source (gond nélkül)

:)


Van még ettől is régebbi gépem!


Ez:

alaplap ismeretlen (1999-ben gyártott)

64MB nvidia MX 440 (vga)

512MB RAM

processor: 1200Mhz AMD athlon


megy rajta a Counter-Strike 1.6, Facebook, youtube...


Az itt a nagy kérdés, hogy milyen operációs rendszert használsz? Gondolom a "remek" Windows 7 :)


Ugye eltaláltam :)


A megoldás:


Letöltöd az nLite nevű programot, egy windows XP sp3 telepítőt (.iso kiterjesztésben), készítessz egy egyedi operációs rendszert amit felraksz és hidd el menni fog rajta a CS, Facebook, stb...


A fentiekben leírtam, hogy nekem is vannak régi gépeim és megy rajta aminek kell :)


Boldog számítógép, boldog felhasználó! csak így működnek a dolgok!


Ha szeretnéd elküldöm neked az én Oprendszeremet amit a két régi gépen használok! (.iso kiterjesztésben van)


Azt csak kiírod egy CD-re és feltelepíted. Ennyi! Kapsz még egy Avast antivírust. A driverokat felrakod és kész. Menni fog a géped :)

2014. febr. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szia koszonom a lelkesesest de ez egy frissen formatalt xp sp3 :)
2014. febr. 14. 03:22
 9/9 anonim válasza:
Az hogy porszívó hangos, azt jelenti, hogy a processzor hűtőbordája be van rakodva porral. Ki kell tisztítani.
2017. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!