Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működő url-ek?

Nem működő url-ek?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az volna a gondom, hogy már kb 1 hete nem mennek a gépemen az url-ek. Ha van kék link, vagy http://-vel stb kezdődő url, nem hajlandó megnyitni mozillában, illetve ha rákattintok olyan képre, aminek egy adott weblapra kéne dobnia akkor se csinál semmit...


Akkor kezdődött, amikor Feed The Beast Direwolf játékot akartam kipróbálni és ezt leszedte. (Mellesleg a játéknál is csak a mojang logoig jut aztán kicrashel.)


Hiába töröltem ki a mppát a gond továbbra is fent áll, vmi ötlet?



2014. febr. 12. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit ír ki a böngésző?
2014. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmit nem ír ki, mert szimplán hiába kattintok rá a linkekre, nem történik semmi. Kijelöl 1-1 szót mintha sima szöveg lenne
2014. febr. 12. 14:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem mondani, hogy mozilla böngészőmn belül megnyitja a dolgokat, csak team speak 3-ba beírt linkek, játékbeli linkek, skypeba írt linkek stb (tehát ami nem mozillában van) azokkal rosszalkodik
2014. febr. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!