Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok virtuális szerver...

Hogyan tudok virtuális szervert készíteni a gépemen?

Figyelt kérdés
Mi szükséges hozzá és hogyan tudom megvalósítani?
2009. dec. 8. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen szervert?
2009. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Virtuális szervert. Megnéztem, de mindenhová jól írtam.
2009. dec. 8. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Mitől virtuális ez a semmilyen szerver?
2009. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ftp? sql? php? b@bámf@sz@?
2009. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem Te szórakozol velem... A VPS, azaz a Virtuális Szerver nevéből adódóan nem egy fizikai szervergép, hanem egy nagyteljesítményű szervernek egy virtuálisan létrehozott része. Virtualizáció elsősorban a mobilitást, könnyű kezelhetőséget és mindezek mellett költséghatékonyságot jelenthet, többek között. Ugyanakkor mind a teljesítménye mind a teljessége tökéletesen megfelel a fizikai megfelelőjének és bátran állíthatjuk, hogy aki nem tudja, hogy egy VPS rendszerre kapcsolódott az teljesen gyanútlanul úgy kezeli, mintha egy önálló dedikált szerver lenne.
2009. dec. 8. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Oké. Ha egyetlen egy szerver kell, akkor nincs értelme virtualizálni, remélem ennyi legalább tiszta. Egyébként windowson nagyjából VMWare vagy VirtualBox lesz a barátod, ugyanis a kernel szintű virtualizációt és mindenféle jail-eket el is felejtheted a rendszer koraszülött mivoltából adódóan.
2009. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

figyelj kedves okostojás!


ha már idézgetsz, akkor tedd idézőjelbe, különben nagyot égsz, amikor lebuksz. [link]


ha VPS-t akarsz csinálni, akkor azt írd te nagyonhülye!

2009. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem tudtam, hogy tilos idézni ezen a lapon. Hú. Lebuktam! Ugye nem fognak ezért bántani? (biztos sokáig tartott utánajárni) :D

Na ide figyelj Te nagyon hülye! 1: Bármilyen virtuális szerverről volt szó, csak nem mindenki értette a kérdésem, ami nyilván az én hibám, ezért bemásoltam olyan szöveget, amit a témáról találtam. 2: Ha nem tettem idézőjelek közé az idézetemet, az maximum helyesírási hiba, amivel a Te írásod is tele van. Ha ezért valakit megszólsz, akkor itt keményen kiélheted magad.


Mindenkinek köszönöm a választ!

2009. dec. 8. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Xen vagy OpenVZ. Google a barátod.
2009. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Elég sok olyan megoldás van ami saját gépre csinál virtuális gépet pl. a vmware, parallels, Microsoft virtual pc.


Pl. Fejlesztők szokták ezt alkalmazni alkalmazások tesztelésére, egyéb informatikai szakterületen levők annak érdekében hogy tudjanak szimulálni hálózatot stb.

2011. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!