Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap valaki használta a...

Tegnap valaki használta a gépemet és meg szeretném nézni hogy mikor és mit néztek rajta. Ezt hol tudnám meg nézni?

Figyelt kérdés
mert azt tudom hogy meg lehet csak azt nem tudom hogy hol.Ha valaki tud segiteni akkor meg kérhetem hogy ugy irja le hogy el is tudjak rajta igazolodni.köszönöm!
2008. júl. 19. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A képernyő bal felső sarkában van egy kis sárga csillag. Erre kattintva lenyílik egy ablak felül 3 gombbal: kedvencek - hírcsatornák - előzmények. Itt kell az előzményelre kattintani, és akkor megmutatja az összes oldalt, amit megnyitottak. Hogy pontosan mikor, azt szerintem nem fogod megtudni, csak a napot.


De ha elég leleményes volt aki használta a gépet, akkor ki tudta törölni ezeket az ún. böngészési előzményeket és akkor földi halandó meg nem mondja, hol jártak...

2008. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Vagy esetleg a mappäidba valo kutatäst akarod kideriteni

Azt nehčz lesz

De ha videot vagy zenčt lejätszott akkor a lejätszo programba vannak ijenek

2008. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De ha valaki tud még segiteni hogy hol tudom meg nézni akkor várom.
2008. júl. 20. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ilyen előzményeket törölte, attó még vannak gyorsítótáras képek is. Azoknak a nevében pedig legtöbbször benne van a weboldal címe. Ennek a mappája böngészőtöl függ. Ha nem az internetre gondoltál, hanem arra, hogy valaki megnézte-e bizonyos fájljaidat hát, arra túl sok ötletem nincs. Esetleg klasszikus startmenüt ha beállitol, akkor ott a dokumentumok résznél ki vannak listázva a legutóbb megnyitott dokumentumok. Ezzel csak az a baj, hogy közte vannak azok is amiket azóta megnyitottál:)
2008. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az internetes böngésző temp könyvtára elég "beszédes" tud lenni. :)

Ha pedig törölték, akkor pl. R-Studioval visszaállítható (ha szerencséd van, és nem lett felülírva) a kitörölt tartalom...

2008. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.
2008. júl. 25. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg tudod, hogy mégegyszer odaülnek a gépedhez és Vistád van akkor van egy olyan funkció, hogy Szülői felügyelet. Csinálsz egy másik fiókot, pl: Vendég és csak azon tudnak belépni és a Vezérlőpult Fiókok részénél beállítod a szülői felügyeletet. Azután a gép rendszergazdája, mindent lát: mikor indult el a gép, milyen weboldalt nézett, mit töltött le, stb. És megoldhatod azt is, hogy melyik programot indíthatja el és hogy milyen időközönként jelentkezhet be. Elég jó dolog, én is épp most használom, mert 2 hétig nem fogom használni a gépet és más be fog lépni és nem akarom hogy elrontsa a gépet...
2008. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!