Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert nem tudok telepiteni a...

Miert nem tudok telepiteni a laptoponra drivert?

Figyelt kérdés

Win vistat raktam ra (win 8al adtak ki) tudom ilyen olyan a vista nem

Baj en ezt jobban szeretem ez kell nekem abba szeretnek segitseget kerni hogy nem tudok sehogy wifit se halozati drivert trlepiteni ra felraktam a wifi drivert de hiaba nem csinal semmit amikor bekapcsolom a wifit a laptopon ennyit hallok tututu amikor ha rakot valamit az ember hogy usbt pl akkor tuting (hulyen irtam de remelem ertitek) es hiaba dugok be pendrivot vagy akarmit nem ismeri frl ez miert van eddig win7 volt rajta azzal is szenvedtem de ment most meg sehogy mem pedig a gyari dvdrol telepitenek (win server 2003 ra allitva elindulnak a trlepitok) de eddig csak az audio drivert tudtam rarakni kerem segitsetek surgos lenne nagyon !!!!!!!!


2014. febr. 9. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert talán nincs rá vistás driver?! Vagy fölteszel egy win7-et, vagy xp-t, de a Vista nem számít oprendszernek, mert annyira szar. És ha neked van egy legális 8-ad, azt miért kell letörölni és feltenni helyette másikat? Nem értem. Ha annyira nem tetszik a win 8, akkor nem kell előretelepített oprendszeres gépet venni. A drivereket pedig a gyártó oldaláról töltsd le.
2014. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem t rajta win8 gyarilag nekrm kellett rarakni csak mondtak a boltba win8at erdemesebb rarakni mert ahoz adtak dvd vagyis azzal kompaktibilis de dvdrol fel lehet telepiteni win7et is csak nem ertem ha feltrlepitem win vistara a drivert mrtt nem megy ??? Xpvel megrosszabb
2014. febr. 9. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
jó volna tudni a nevét
2014. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
asus x550cc
2014. febr. 10. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Vista nem fog menni rajta a driverek hiánya miatt, Win 7 vagy 8 jó neki :

[link]

2014. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!