Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne 1 kérdésem nézegettem...

Lenne 1 kérdésem nézegettem gép alkatrészeket ezeket néztem össze lehet hozni szerintetek? Meg hűtőt nem tudok ki választani www.pcx.hu/? Action=konfigurator

Figyelt kérdés

adatok:

Processzor:

AMD FX-4130 processzor


Alaplap:

Asus M5A78L-M LX3 alaplap


Memória 1:

Samsung 4GB DDR3 1333Mhz memória


Merevlemez:

Toshiba 1TB 32MB SATA3 DT01ACA100 merevlemez


Optikai meghajtó:

LG GH24NS95RBBB fekete OEM DVD író


Videokártya:

Sapphire 7850 2GB DDR5 OC 11200-14-20G videokártya


Ház:

M-Tech AS08A-BK BLUE LED táp nélküli fekete számítógép ház


Tápegység:

M-Tech 500W tápegység


ennyi lenne hűtőt nem engedi valaki írja hozzá jó ventit


2014. febr. 9. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy AM3+-os processzor tehát egy AM3+ foglalatú alaplapra van szükség, ha jól tudom az Asusnak ez a szériája AM3+-os, magyarul jó hozzá. Ehhez egy Samsung 4 Gb-os 1333 Mhz-es RAM-ot írtál. Összességében össze lehet rakni, de talán 3e Ft-al drágábban ajánlanék egy klasszisokkal jobb konfigurációt. A processzor helyére tegyél egy FX6300-at, ez egy szintén 32 nm-es processzor, de nem 4, hanem 6 magos, jóval erősebb benchmark-al. Valamint a Samsung RAM helyett, nemtudom mennyi az ára... de betennék egy Kingston HyperX Fury 1600 Mhz-es 4 Gb-osat! :)
2014. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!