Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Nokia 108 milyen video...

A Nokia 108 milyen video formátumot támogat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor legyen kedves megírni, milyen programmal tudom átkonvertálni a videókat. Köszönöm szépen előre is!

2014. febr. 9. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Formátummal kapcsolatban nem találtam információt, de ahogy látom, van kamerája és lehet is videót készíteni vele, úgyhogy azt kellene megnézni, hogy milyen formátumúak a telefonnal készített vidók. Vagy 3gp vagy AVI általában.

Ezzel tudsz konvertálni oda-vissza: [link]

2014. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm. Az lesz, az lesz, kipróbálom. :)
2014. febr. 9. 11:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Avi, az igaz, de ha Avit rakok rá, akkor azt írja, hogy érvénytelen formátum. :/ Ez nem akar összejönni...
2014. febr. 9. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak közben Linuxról átnyergeltem winre és konvertáltam picit. Az AVI egy gyűjtőfogalom, ami több tömörített fájltípust is takar, xvid, divx, mpeg4 stb., de hangfájlokból is többféle létezik, talán valamelyik nem tetszett a telónak. Format Factory-val konvertáld át a filmeket. Mappából áthúzod a filmeket a Format Factory-ba, majd felugrik egy ablak, ahol kiválaszthatod, hogy mire akarod konvertálni, ott válaszd a Mindent -> Mobil eszköz lehetőséget és nyomsz egy OK-ét. Ha bent vannak a filmek, akkor a felső menüsorban nyomj az Indítás-ra. Elvileg MP4 320x240 MPEG4 lesz kiírva a lista alá és ez jó is nekünk. Célmappát a Format Factory szokott létrehozni a Dokumentumok mappában FFOutput néven, úgyhogy majd ha kész a konvertálás, akkor ott keresd a végeredményt és onnan másolhatod is a filmeket a telefonra. Nekem is Nokiám van és működik, tökéletes kép/hang van.

Sok sikert hozzá!

2014. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy. Köszönöm szépen, hogy ilyen részletesen leírtad! Megpróbálom, így hátha összejön. :)
2014. febr. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!