Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki ismeri az mpeg2 ts...

Desperadoo01 kérdése:

Valaki ismeri az mpeg2 ts video formátumot? Tudná esetleg mivel lehet lejátszani, és milyen programmal lehetne átkonvertálni mondjuk aviba, vagy más formátumba?

Figyelt kérdés

#MPEG2 #kovnerálás
2014. febr. 4. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Format Factory vagy a MediaCoder a legismertebb konverter, de kísérletezni kell a beállításokkal.
2014. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az baj hogy van egy sharp tv, amivel tv adást lehet felvenni pendrive-ra,és mpeg 2ts formátumba veszi fel, és eddig csak a tv.vel lehetett lejátszani, így a felvétellel még nem mentem sokra,remélem meglehet csinálni a konvertálást,köszönöm a választ
2014. febr. 5. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg dili ez a sokféle videó formátum.


Ha ezekkel nem sikerül jól konvertálni, üsd be gugli keresőbe, hogy videó konverter, erre elég sok találat jön, próbálgass ezek közül, hátha van ami beválik. Mindenesetre, ha van ilyen, én is kíváncsi lennék rá. Szóval kísérletezni kell.


Érdekesség, hogy a ts fájlos pendrájvot tabletra dugva, az tökéletesen lejátssza a rögzített tévéműsort.


Midazonáltal jó lenne, ha vágni tudnánk a videót, a reklámok miatt.

2014. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbálgattam már nem eggyel a winavi all in one-tól kezdve a vegasig mindent, nem ismerte fel a formátumot, találtam egyfajta hardveri megoldást, avermedia hd ez recoder plusnak hivják, és ezzel fel lehet venni a tv adást,de meg is kérik az árát:) ja és jelenleg be se szerezhető M.o.n:D
2014. febr. 7. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos konkrét tapasztalatom videó konvertálásában nincs, amit én szoktam csinálni az, hogy a Set Top Box által TS formában - a földfelszíni digitális tévéadást - rögzítve, abból a hangot veszem le a MédiaCoder vagy a Format Factory segítségével.


Ha lesz egy kis időm, kíváncsiságból majd próbálkozom videót átalakítani, és ha eredményes, akkor írok ide.

2014. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!