Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Venni akarok 1 laptopot és...

Venni akarok 1 laptopot és nem akarok pórul járni mert nem nagyon értek az új laptopokhoz tehát azt kérem aki ért hozzá!?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a laptopot néztem elsőnek ki magamnak tudom ,hogy a processor i7 esetén lehet 4-6 magos de: Core i7 3537U (2000) ezt nem értem teljesen ez hány magos ?:O a ram az úgy elmegy 4gb meg azt tudtommal lehet bővíteni is nem ? Operációs rendszer látom nincs rajta azt magam is megoldom a videó kártyát látom 2GB az egész jó és a Kategória: szupergyors tehát ezt játékokra is tudom használni nem ? pl a call of daty Ghost ezen elfutna full grafón vagy a GTA V? vagy a mostani játékok ? nyár végén szeretném megvenni igazából mert akkora lesz meg rá a pénzem és ez a gép addigra még jónak fog számítani ?


2014. febr. 2. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy rossz gép, akárcsak az egész Asus X széria

Fél év alatt sokat változik a piac, ráérsz akkor gondolkodni rajta hogy melyiket vegyed.

A benne levő videókártya játékra alkalmatlan

2014. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha meg lesz a penzed,akkor nezelodj csak..

Szerintem majd Dell vagy Lenovok kozt nezelodj..

2014. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat és tudnátok küldeni ilyen linket amit én kiraktam ami jó laptopnak számít és 150ezer fölé ne megy az ára ? csak azért ,hogy tudjam mi felé kell majd nézelődni :)
2014. febr. 2. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
ez attól függ mire használod ui:játékra ne használd gyorsan felmelegszik és kidobhatod a kukába 1 hónap múlva....
2014. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!