Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a gépem?

Miért csinálja ezt a gépem?

Figyelt kérdés

1.


Az ikonok képeit a tálcán nem mutatja, se a start menüben, se a játék könyvtárába, de amikor kiteszem tálcára és jobb klikkel rá kantintok - Tulajdonságok - Ikoncsere ott mutatja, és ,ha rákattintok, hogy Alkalmaz akkor a tálcán is mutatni fogja, de ezt se minden programnál. Pl.: a TC Up-nál ez nem működik.


2.


Néha mikor rákattintok, hogy Leállítás, akkor nem állítja le, hanem, szinte teljesen olyan, minta kikapcsolna de fekete képernyőt dob ki és nem áll le, hanem újra indul, de utána, ha rákattintok, megint, hogy Leállítás, akkor kikapcsol rendesen.


3.


Mióta felraktam a VGA Driver-t azóta ,mikor bekapcsolom a gépet, mikor kiírná, hogy "Üdvözöljük" előtte kidob egy olyan ablakot is, hogy "VGA no signal", pedig ott nem szokott.



A gépem:


CPU: Intel Core I7-4770K 3,5GHz

VGA: Asus GTX770 2GB OC

Alaplap: Asus Maximus VI Hero

RAM: Corsair Dominator Platinum 1600MHz CL9 8GB

Táp: EVGA SuperNOVA NEX650W Gold

ODD: ASUS DRW-24F1ST Fekete Dobozos

HDD: 1TB WD NAS Red

Ház: CM Storm Trooper Stryker

+ pár ventilátor



Teljesen új gép és zavar, hogy ilyeneket csinál.


Ha valaki tud rá megoldást vagy másnál is előfordult a hibák egyike és megtudta oldani, ha legyen szíves írjon !!

A válaszokat előre is köszönöm !!



2014. febr. 1. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Vga driver csere.

Vírus írtás. Ha nem segít rakd újra a windowst.

Figyelj oda hogy 64 vagy 32bitest használj megfelelően a konfigodnak és ehhez megfelelően telepítsd a drivereket.

2014. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A legújabb Driverek vannak fel mindenből.

1 db vírus nincs sehol.

Már vagy 5-szőr raktam újra a windows-ot, eddig is ezt csinálta, kivéve az ikonos baromságot, azt most csinálja először, pedig biztos, hogy jól csináltam mindent.

Elsőnek a windows 8.1 volt fenn, de egyik kedvenc régebbi játékom nem fut el rajt -.-, ezért vissza raktam a ein7-et.


Szóval most nem tudom mit csináljak ....

2014. febr. 1. 15:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Win7-et **
2014. febr. 1. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra ismét a Win7-et, fogalmam sincs mi ütött az ikonokba. Gyorsabb újratelepíteni mint hibát keresni. Egyébként milyen lemez? Eredeti vagy netről letöltött? Ha belenyúltak a telepítőbe sosem lesz belőle jó rendszer.
2014. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Netről leszedett, annyi pénzért biztos nem veszem meg.


Amúgy nem baj, ha ennyiszer újra van rakva a Windows ?

Nem romlik el a gépbe valami pl.: HDD ?

2014. febr. 1. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. SSD-nél lenne csak valamekkora jelentősége.

Tölts le egy másikat, MSDN verziót keress ezeken a neveken:

hu_windows_7_home_premium_with_sp1_x64_dvd_u_676538.iso (Otthoni felhasználóknak bőven elegendő.)

hu_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_u_677338.iso (Többet tud.)

Letöltés után dvd-re lemezképként vagy pendrive-ra kiírod aztán mehet a telepítés. Aktiválni loaderrel tudod.

2014. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor megpróbálom másik Win7-el.

Köszönöm a válaszokat.

2014. febr. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!